pl en
Dbaj o środowisko razem z nami
Dbaj o środowisko
razem z nami

Wyróżnienie Złoty Paragon 2020 dla Stella Pack!

W ubiegłym tygodniu odbyła się oficjalna gala ogłoszenia zwycięzców konkursu „Złoty Paragon 2020”. Ze względu na obecną sytuację gala odbyła się bez widzów i była na żywo relacjonowana na kanale YT. Choć w niecodziennych okolicznościach, ale jednak udało się! Stella Pack po raz kolejny została wyróżniona. Już powoli zaczynamy się do tego przyzwyczajać, że nasze produkty dyskwalifikują konkurencję ;)

W tej edycji konkursu wyróżnienie zdobyły Stella Worki na śmieci wytrzymałe z uszami, 35 l 30 szt, turkusowe oraz Lula Baby Chusteczki nawilżane z aloesem, 72szt. To nagroda niezwykle ważna dla nas, gdyż przyznawana jest przez Kupców, właścicieli i kierowników sklepów spożywczo przemysłowych z całej Polski, wybierających rynkowych liderów. To niezwykły prestiż. Dziękujemy za uznanie.

Konkurs „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich" jest jednym z najważniejszych - cyklicznych wydarzeń polskiej branży FMCG. Organizatorem jest miesięcznik Hurt & Detal - jedno z najbardziej znaczących na rynku prasy branżowej, ogólnopolskie pismo FMCG. Konkurs „Złoty paragon” wyłania te produkty i usługi, które w sposób szczególny wpływają na rozwój handlu detalicznego Polsce i przynoszą Kupcom największe dochody. Całość przebiega pod nadzorem Instytutu Badawczego TNS Polska, który opracowuje niezależny raport z wynikami.

Sprawdź gdzie znajduje się najbliższy dystrybutor marki Stella

jesteśmy w wielu miastach w Polsce

znajdź dystrybutora