pl en
Dbaj o środowisko razem z nami
Dbaj o środowisko
razem z nami

SREBRO dla worków antybakteryjnych marki Stella

Najlepszy Produkt 2021- Stella Worki na śmieci antybakteryjne - SREBRO - w kategorii artykuły gospodarstwa domowego

Jest nam bardzo miło poinformować, że w badaniu "Najlepszy Produkt 2021- Wybór Konsumentów" zdobyliśmy zarówno pierwsze, jak i drugie miejsce na podium. Antybakteryjne worki na śmieci marki Stella otrzymały SREBRNY MEDAL w kategorii artykuły gospodarstwa domowego.

Antybakteryjne worki na śmieci świetnie wpisują się w obecne czasy, kiedy to stawiamy ogromny nacisk na higienę, dezynfekcję i ochronę przed bakteriami. Specjalny dodatek do granulatu, z którego produkowane są worki sprawia, że na powierzchni worka nie rozwijają się jedne z najbardziej znanych bakterii – e-coli. Worki te zostały stworzone ze szczególną myślą o najmłodszych i najstarszych, dla który bakterie e-coli są najgroźniejsze. Antybakteryjne worki na śmieci dostępne są w dwóch odmianach zamknięcia: łatwozawiązywane – z uszami i z taśmą. Są także w pełni ekologiczne – zostały wykonane z przetworzonych odpadów foliowych i nadają się do ponownego recyklingu. Ogromnie cieszymy się, że zostało to zauważone i docenione.

Ta prestiżowa nagroda – SREBRNY MEDAL - ma dla nas szczególne znaczenie, przede wszystkim dlatego, że świadczy o zaufaniu, jakim darzą nas Konsumenci. Dziękujemy za wyróżnienie i za uznanie.

Sprawdź gdzie znajduje się najbliższy dystrybutor marki Stella

jesteśmy w wielu miastach w Polsce

znajdź dystrybutora