pl en
Dbaj o środowisko razem z nami
Dbaj o środowisko
razem z nami

Kariera

Kariera w Stella Pack S.A.

Kapitałem Stella Pack S.A. są ludzie. Poszukujemy pracowników, którzy dzięki zaangażowaniu, otwartości oraz kreatywności przyczynią się do bardzo dobrych wyników i szybkiego rozwoju naszej firmy.

Proces rekrutacji w Stella Pack S.A. obejmuje dwa główne kroki:

Krok 1: Weryfikacja dokumentów aplikacyjnych
Wybór kandydatów zaczynamy od zapoznania się z nadesłanymi dokumentami. Oceniamy zgodność umiejętności i kwalifikacji kandydata z oczekiwaniami przedstawionymi w ogłoszeniu rekrutacyjnym i kontaktujemy się w celu doprecyzowania interesujących nas faktów.

Krok 2: Rozmowa kwalifikacyjna
Na rozmowy rekrutacyjne zapraszamy wybrane osoby, których wiedza, doświadczenie i umiejętności są zgodne z naszymi oczekiwaniami. Rozmowy rekrutacyjne przeprowadzane są przez osobę z Działu HR oraz bezpośredniego przełożonego. Podczas rozmowy zapoznajemy się z kandydatem, jego umiejętnościami, wiedzą, doświadczeniem, znajomością języków obcych (jeśli dane stanowisko tego wymaga), zainteresowaniami. Jednocześnie, kandydat uzyskuje dodatkowe informacje o firmie oraz stanowisku, na które aplikuje. Standardowo odbywają się dwie takie rozmowy. Po odbyciu spotkań powiadamiamy każdego kandydata o wynikach rozmowy kwalifikacyjnej, a wybrane osoby zapraszamy do podjęcia współpracy z nami.
 

 

Aktualnie poszukujemy
Sprawdź nasze oferty pracy na pracuj.pl lub wyślij dokumenty aplikacyjne bezpośrednio na nasz adres mailowy: rekrutacja@stella.com.pl.

 
Oświadczenia na potrzeby rekrutacji
W związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych Stella Pack S.A z siedzibą w Lubartowie, ul.Krańcowa 67 przekazuje informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

 

Sprawdź gdzie znajduje się najbliższy dystrybutor marki Stella

jesteśmy w wielu miastach w Polsce

znajdź dystrybutora