pl en
Dbaj o środowisko razem z nami
Dbaj o środowisko
razem z nami

Odbiór odpadów foliowych

Jesteśmy zdecydowanymi przeciwnikami produkowania i wprowadzania na rynek worków na śmieci wykonanych z surowców pierwotnych (Virgin). Dysponujemy unikaną, opracowaną w naszej firmie technologią przetwarzania odpadów foliowych w regranulat, a następnie w pełnowartościowe worki na śmieci. Jest to przyjazna środowisku technologia w skład której wchodzi najnowocześniejsza w naszej części Europy, wysokowydajna linia sortująca oraz opatentowany przez  Stella Pack sposób wykorzystania ciepła, czyniący ten proces jest znacznie bardziej ekologicznym.

Stella Pack każdego miesiąca przetwarza ponad 2000 ton odpadów foliowych, zamieniając je  w worki na śmieci, które są w każdym aspekcie porównywalne do produktów, wykonanych z surowców pierwotnych.

Od ponad 20 lat realizujemy w praktyce ideę gospodarki obiegu zamkniętego, przetwarzamy odpady foliowe, oczyszczamy z nich środowisko naturalne i zamieniamy je w produkt, zaprojektowany tak, by mógł być ponownie przetworzony. Rozpoczęty w 2013 roku proces inwestycyjny budowa nowego zakładu regranulacji i produkcji worków na śmieci prowadzi do osiągnięcia poziomu miesięcznej produkcji blisko 3000 ton.

Firmy zainteresowane współpracą prosimy o kontakt mailowy pod adresem: stella@stella.com.pl

Sprawdź gdzie znajduje się najbliższy dystrybutor marki Stella

jesteśmy w wielu miastach w Polsce

znajdź dystrybutora